V Justice League bude k vidění unikátní vůz Mercedes-Benz

Mezi fanoušky komiksů od společnosti DC se pravděpodobně nenajde nikdo, kdo by neznal superhrdinskou formaci Justice League, kterou vede Bruce Wayne, respektive Batman. S touto partou se však brzy seznámí i příznivci filmů, jelikož 17. listopadu dorazí do kin očekávané filmové zpracování, jež naváže na události ze snímku Batman v Superman.

Režii má opět na starosti Zack Snyder a podle posledních informací bude snímek speciální i díky automobilce Mercedes-Benz, která zde bude prezentovat dvojici automobilů. Tím „méně zajímavým“ je Mercedes třídy E v provedení kabriolet, kterým bude jezdit herečka Gal Gadot alias Wonder Woman. Větší pozornost si ale zaslouží vůz Bruce Wayna. Ten totiž bude usedat do zcela unikátního automobilu Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo.

Jak už název napovídá, jedná se o jedinečný koncept, který souvisí s videoherní závodní sérií Gran Turismo. Vývojáři ze studia Polyphony Digital totiž kontaktovali řadu automobilek s žádostí o navržení nových sportovních vozů. Výsledek od mnichovského výrobce automobilů si můžete prohlédnout v přiloženém videu. Pokud byste se chtěli tímto Mercedesem projet, můžete tak učinit ve hře Gran Turismo Sport, která vychází 18. října pro PlayStation 4.

foto: www.caricos.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě