Kdo půjde zadarmo na pražské vystoupení Ty Dolla $ign?

Už dnes se vůbec poprvé objeví v Praze zpěvák a rapper Ty Dolla $ign! Pokud jste posledních několik let nespali a neměli špunty v uších, určitě jste nemohli přeslechnout minimálně některý z dlouhého výčtu jeho dechberoucích refrénů a hitových songů, s kterými momentálně kraluje hip hop/rnb scéně.

Jeho hlas se naplno rozezní pražským Lucerna Music Barem, a to za účasti speciálních hostů ve složení Jazz Cartier a Krept & Konan. My jsme pro vás měli možnost podívat se na tenhle mejdan úplně zdarma a ještě se svým doprovodem. Stačilo odpovědět na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje zpěvákovo a rapperovo debutové album z loňského roku a který videoklip z něj vylezl ven jako první?

Ve hře byly 2×2 lupeny právě pro tebe a tvůj doprovod, stačilo pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, být fanouškem na naší Facebook Page a v neposlední řadě mít taky trochu toho štěstí při samotném losování.

Výherci se stávají:

N. Drahovzalová
T. Palán

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast!

dolla-flyer-web

FB Event
Stay True
architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě