Improvizační trio IMPRA oslaví třetí narozeniny – jak jinak než na pódiu

Žádný scénář, žádné předem secvičené scénky, téměř žádná příprava, pouze čistá improvizace. Zhruba tak nějak by se dalo popsat velice netradiční vystoupení mladých českých umělců, kteří se společně nazývají IMPRA. Hanny Firla, Ondřej Král a Igor Ochepovsky na československé scéně působí už tři roky. Za tu dobu stihli odehrát více než 200 představení a letos na podzim se dokonce dostali se svou show za hranice v roli headlinera. Pokud ale na oslavu těchto narozenin čekáte bujarý večírek, jste na omylu. Trio IMPRA totiž nepřestává lovit nové výzvy a rozhodlo se své jubileum oslavit se svými fans přímo na pódiu.

Při příležitosti jejich třetích narozenin se tedy uskuteční další jedinečné představení v pražském Pidivadle u Letenského náměstí. Poznamenejte si den 14. prosince a čas 20:30 co nejrychleji, počet lístků je totiž velmi omezen. Pro více informací sledujte Facebook event.

A pokud vám unikl náš rozhovor s IMPROU, pusťte si ho níže:

foto: Jan Pelikán, tisková zpráva

IG @honzisko_n
architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě