Do třetice všeho dobrého: Snow trip v italském Livignu je opět tu

Sedm dní v srdci italských Alp, svahy plné prašanu, parta nadšenců na lyžích i snowboardech, zkušení delegáti, profesionální instruktor lyžování, cappuccino po ránu a bombardino při západu slunce. To je týdenní SNOW-TRIP do italského Livigna, který už potřetí pořádá cestovní kancelář Surf-trip.cz. Připraveno je ubytování u sjezdovky, pohodlná doprava až na místo, týdenní skipass a sjezdovky pro začátečníky, pokročilé i dobrodružné povahy, které se nebojí heliboardingu. A co vy, odoláte?

Italské Livigno patří mezi nejlepší lyžařské resorty v Evropě: mimochodem v anketě roku 2016 o nejlepší lyžařské středisko se umístilo na druhém místě. Leží mezi Národním parkem Stelvio a Švýcarským národním parkem a právě díky působivým horským masivům si vysloužilo přívlastek „malý Tibet“.

  • Na SNOW-TRIP LIVIGNO se můžete přihlásit na Snow-trip.cz

Na příznivce zimních sportů zde čeká 115 km sjezdovek různých obtížností, freeride zóna, heliboarding/skiing za bezkonkurenční ceny, tři snowparky a skvělé sněhové podmínky. Výhodná poloha údolí je zárukou slunečného počasí na sjezdovkách během celého dne, 70 % sjezdovek je pokryto zasněžovacím systémem. K tomu všemu si připočtěte bezcelní zónu, příznivé ceny, autentické hospůdky a bary, kde si můžete odpočinout od celodenního brázdění na svahu. Připojení k wifi je v Livignu samozřejmostí, sociální sítě tak můžete zásobovat přímo z lanovky. Nadstandartní je i vyžití mimo sjezdovky, ve městě je nejen bazén, ale také úžasné wellness centrum, kino, restaurace, bowling, no zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete.

Třetí ročník SNOW-TRIPU se uskuteční od 23. března do 1. dubna 2017, kdy si týden na sněhu užijete i v případě, že nejste zrovna Eva Samková nebo Hermann Maier. Letos na vás totiž poprvé čeká i výuka lyžování pod vedením Vojty Sulanského. Livigno navíc, kromě pojezdů pro profíky, nabízí i spoustu modrých sjezdovek. Tady si zkrátka skvěle zajezdí doslova každý.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě