První pohled na tematický park navržený podle filmu Avatar

Každý z nás si jistě pamatuje velkolepý film Avatar. Tento snímek se do kinematografické historie zapsal jak návštěvností, tak neuvěřitelnými tržbami. Ty jsou k dnešnímu dni stále nejvyšší, i přestože byl Avatar vypuštěn do kin již před sedmi lety. Avšak nyní si pro nás James Cameron ve spolupráci s Disney Parks připravili novinku, která se možná také zapíše do historie.

James a Disney pro nás chystají jednoznačně nezapomenutelnou zábavu. Jedná se o tematický park Pandora: The World of Avatar. Nalezneme v něm jak spoustu dekorací, tak i zábavné jízdy, které napodobují kouzelný svět z filmu. Při své cestě skrz lesy Pandory uvidíte i její realistické obyvatele Na’vi, avšak největším lákadlem tohoto parku je takzvané „moře plovoucích hor“.

Pandora: The World of Avatar se nachází v Bay Lake na Floridě, přičemž dveře tohoto parku se otevřou už v létě 2017. Určitě se podívejte na níže přiložené video, v němž máte možnost vidět všechny detaily a atrakce.

foto: wdwmagic.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě