Star Wars: The Last Jedi nás na premiéru navnadilo novým trailerem

V posledních dnech jsme v tuzemských kinech dostali možnost zarezervovat si své místo na předpremiéře nebo premiéře očekávaného pokračování Hvězdných válek s podtitulem Poslední z Jediů. Předpremiéra je naplánována na 13. prosince a premiéra se uskuteční o den později.

Nás ale nyní zajímá něco jiného. Společnost Lucasfilm totiž zveřejnila zbrusu nový trailer včetně nového plakátu. Přibližně dvou a půl minutová ukázka prozrazuje spoustu zásadních informací a nechybí v ní ani záběry z planety Ahch-To, kde Luke Skywalker trénuje Rey. Směrem k ní pak Luke promlouvá o tom, že takovou Sílu, kterou dostala do vínku, viděl jen jednou a neděsilo ho to tolik, jako právě teď.

Tím zřejmě narážel na Kylo Rena, který zničil Lukeovu akademii Jediů, což je pravděpodobně ona hořící budova z traileru, před níž Luke Skywalker klečí po boku R2D2. Nejzajímavější část ale přichází na úplném konci ukázky.

Vůbec poprvé se nám naskytne pohled na reálnou podobu Nejvyššího vůdce Snokea a hned vzápětí slyšíme Rey mluvit s Kylo Renem a říkat: „Potřebuji někoho, kdo mi ukáže, kde je moje místo.“ Je možné, že Rey přejde k temné straně Síly? A kdo tedy bude Poslední z Jediů?

foto: www.starwars.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě