Son Lux vystoupí 28. února v pražské Meetfactory 154

28. února se už potřetí pokusí americká skupina Son Lux dobýt klub Meetfactory. Na tom stejném místě vystupovali i v letech 2014 a 2015, takže se budou vracet na známou půdu. Mezi nadcházejícím a posledním koncertem je tedy propast 3 roky, což znamená, že jejich show může vypadat úplně jinak a my jsme zvědavi, jestli nás příjemně překvapí.

Skupina se skládá ze tří členů – zpěvák a pianista Ryan Lott,  bubeník Ian Chang a kytarista Rafiq Bhatia. Prvních několik let byl Ryan sám, v této soustavě spolu zatím stihli vydat album Bones. Do Meetfactory přivezou svůj nejnovější počin – album Brighter Wounds, které vychází 9. února, tedy jen pár týdnu před samotným koncertem. Předskakovat jim bude talentovaná americká zpěvačka Hanna Benn, která s nimi už spolupracovala například na zmíněném albu Bones, takže by jim to na stagi mělo klapat. My se na jejich vystoupení velmi těšíme a pokud byste chtěli i vy koncert navštívit, vstupenky seženete zde.

foto: TZ

cestování design fashion filmy fitness hudba lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti pozvánky reporty rozhovory seriály sneakers soutěže