Snoop Dogg v nejnovějším rozhovoru odhalil své 3 nejoblíbenější rappery

Už dnes vydává legenda ze západu pobřeží USA jménem Snoop Dogg pátnáctou studiovou desku nesoucí název Neva Left, která by měla být odrazem vývoje jeho hudební kariéry. Finální tracklist činí celkem šestnáct nových stop s hosty jako Wiz Khalifa, Devin the Dude, K CAMP či třeba Too Short. Předobjednávat svou kopii můžete už teď skrz iTunes.

Před tak velkým releasem je ale potřebné také nějaké to promo a proto Doggy Dogg navštívil show Jimmyho Kimmela, kde například prozradil, že mezi jeho tři nejoblíbenější rappery patří Slick Rick, Ice Cube a on samotný. Načež se rozpovídal také o jednom velmi zajímavém příběhu, který zažil s Tupacem a Suge Knightem při parasailingu v Jížní Americe. Na závěr si se svou kapelou připravil live představení jeho nejnovějšího singlu Trash Bag, což rozhodně stojí za zhlédnutí. Nechyběl ani samotný Daz Dillinger a dvě twerkující tanečnice.

foto: youtube.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě