Sharlota vypouští pilotní singl z projektu "Sextape" i s videoklipem

Sharlota včera konečně po roce práce a vylaďování všech detailů vydala svůj očekávaný videosingl s názvem Marketing. Ten by se zároveň měl stát i pilotní skladbou jejího projektu Sextape, na němž v současné chvíli pracuje. Těšit se na něj můžeme v příštím roce.

Jak už bylo řečeno, samotná realizace vizuálu trvala zhruba jeden rok a vyjádření jeho hlavních protagonistů k průběhu a výsledkům celé akce, tedy samotné Sharloty a již ostříleného režiséra videoklipů Jakuba Stelzera, si můžete přečíst níže:

Sharlota: Všechno trvalo hodně dlouho. Vydávaly se mezitím další a další videoklipy a já měla prostě moc složitý představy o tom, jak by vše mělo vypadat. S finálním výsledkem jsem naprosto spokojená, až mě to dokonce dojalo, když jsem viděla poprvé final klipu. Myslím si, že jsem ušla zase pěkný kus cesty, a že je vidět razantní rozdíl mezi klipy Perníková, Fajn a Marketing. Co se týče textu je to klasická „Šarlotovina“, žádné hluboké sdělení, spíš opět obecná fakta.

Jakub Stelzer: Sharlota je natolik zajímavá, že není třeba kolem ní stavět přehnanou scénu, proto se jednotlivé scény drží při zemi a mají pouze podtrhovat jednotlivá témata. Neonové nápisy a divoké barvy jednotlivých a jedinečných scén zastupují výraznost reklam a reklamních sdělení. Vždyť to je přeci Marketing.

foto: youtube.com

IG @honzisko_n
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě