Šestnáctý mejdan We All už tento pátek!

Nadcházející víkend se u nás již nějaký ten čas skloňuje v souvislosti s volbami. Ani předvolební a volební šílenství vás ale neochudí o každoměsíční příděl té nejlepší zábavy. Třetí říjnový pátek totiž bude patřit také dalšímu vydání oblíbené party We All, která se jako vždy odehraje v unikátním prostředí Klubovny 2. Patro. Jak je zvykem, těšit se můžete na skvělou hudbu, super pití a parádní atmosféru.

Pravidelnou nálož funku, nu-disca a breaků si užijete v pátek 20. října v Klubovně 2. Patro, kde vypukne další We All mejdan. V pořadí již na šestnáctém vydání této exkluzivní noci kromě rezidentních DJs Akvamena a Robota vystoupí tentokrát v roli hosta i DJ Jeffology, který si svým setem podmaní všechny přítomné.

Celá noc se samozřejmě ponese i na vlnách ledově namražených drinků Jägermeister, které budou k mání za speciální ceny. Prvních 150 příchozích navíc dostane welcome drink zdarma od týmu krásných Jäger hostesek. Zahoďte stres z náročného týdne za hlavu a přijďte se odreagovat na We All v pátek 20. října do Klubovny 2. Patro. Start jako vždy ve 22:00. Nepřestávejte lovit nové party zážitky!

foto: vlastní

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě