Komiksová série Zámek a klíč je opět kompletní. Vychází dotisky a upravená vydání

Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga, je opět kompletní. Comics Centrum vydává upravený čtvrtý díl v krásné bílé obálce a dotisky páté a šesté knihy. Milovníci napětí a temna by neměli tuto komiksovou sérii vynechat. Pokud vám jen chyběli již vyprodané díly do sbírky, můžete si je nyní dokoupit. Jestli ale patříte mezi ty, kteří Zámek a klíč ještě nezačali číst, využijte možnost zakoupit si celou sérii najednou.

A oč v této sérii jde? Klíčov, tajemná usedlost v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech.

Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům a zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě