Seriálový Zaklínač jde do produkce. Postará se o něj Netflix

Herní sérii Zaklínač nemusíme nikomu výrazněji představovat. Už méně lidí však ví, že je vytvořena na motivy Sapkowského knih. A právě Sampkowski dohlédne jako konzultant i na nově vznikající, anglicky dabovaný seriál. V tiskové zprávě slibuje, že bude seriál silně inspirován jeho psanou předlohou.

Po produkční stránce se o seriál postarají Sean Daniel, Jason Brown a produkční studio Platigue Image. První dva jmenovaní mají své prsty v projektech jako The Expanse, nebo Mumie.

Více informací v tuto chvíli nevíme. Jedno je ale jisté. Zaklínač nemohl padnou to lepších rukou, než do těch „netflixových“. Tato streamovací společnost produkuje jednu seriálovou bombu za druhou a my můžeme vytušit, že seriálový Zaklínač bude nepřímo sloužit jako konkurence Game of Thrones od HBO.

Foto: xboxlive.com, cloudinary.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě