Samey vydává track "1" i s vizuálem a láká na merch k novému albu

Poslední dobou byl Samey aktivní trochu méně, než jak by si asi většina jeho fanoušků přála. Během května však vydal singl s názvem V dialke vidim svietit sidlisko, který se dočkal velice pozitivních ohlasů. Spolu s klipem k němu navíc vypustil i informace o novém albu.

To ponese zajímavý název Mama neviem kedy pridem domov a právě včera nám byl naservírován další videoklip k jednomu ze singlů, jichž se na projektu dočkáme. Nejde ovšem o žádný tradiční klip, nýbrž o zvláštní vizuál doplněný o lyrics, které jsou spíše takovým vedlejším poselstvím, jež chce Samey prostřednictvím tracku 1 předat díl. Celá věc působí tak autenticky, že zjištění, že sám Samey se na tvorbě videa podílel, ani tolik nepřekvapí.

Závěrem také potěší, že na F*ck Them labelu byl v návaznosti na připravované album představen i merch, který by měl být dostupný ještě letos. Tak nás nezapomeňte sledovat i nadále pro více infa.

foto: youtube.com

IG @honzisko_n
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě