Ruby Rose představuje novou kolekci Nike Tech Pack

Sportovní řada Tech Pack vznikla v roce 2013 a v podzimní kolekci letošního roku nám ji na sobě představí známá modelka, herečka a také aktivistka za rovnost pohlaví, Ruby Rose. Materiál Tech Pack byl navržen tak, aby jsme se cítili komfortně jak za chladného rána, tak i během teplého odpoledne i deštivého večera.

Podzim je velmi typický svým proměnlivým počasím, proto designéři Nike navrhli materiál, který je prodyšný, ale zároveň dokáže izolovat. Navíc je díky nylonovému materiálu velmi příjemný a nebrání pohybu.

Kolekce Nike Tech Pack 2017 je vlastně inovovaná kolekce Nike Tech Fleece, která je kombinací Nike Tech Knit a Nike Aeroloft. Díky tomu je veškeré oblečení prodyšné, ale zároveň drží teplo a poskytuje to největší pohodlí. Díky vrstvenému materiálu je navíc voděodolné.

  • V podzimní kolekci 2017 se představí kromě pánských stylů také dva unikátní kusy z dámské řady:

Nike Tech Fleece Destroyer – legendární bundy Nike se vrací v této podzimní kolekci zpět. Jsou ušité z flísu, který je velmi pohodlný. Je měkký, lehký, ale také hřejivý. Nové provedení pro podzim 2017 je navrženo v tlumených barvách, které vám nezevšední.

Nike Tech Fleece Repel Jacket – designová bunda s vysokým límcem a vrstveným oboustranným rukávem, který má na svém konci otvor pro palec, takže zároveň slouží i jako rukavice. Bunda navíc disponuje duálním skladovacím systémem dvojitých kapes a také samostatnými ručními kapsami. Nike Tech Fleece Repel Jacket (v dámské i pánské variantě) dorazí do Evropy 1. října.

A to není vše, v kolekci Nike Tech Pack 2017 jsou i další kousky. Kompletní nabídka je k mání na www.nike.com a u vybraných prodejců.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě