Nechává se slovenský Robis vést svým egem?

Slovenský hráč Robis na sobě maká už pěkných pár let. To se řádně podepsalo na jeho hypnotické flow a trefných lyrických obratech. Osobně mám bohužel pocit, že jeho tvorba je stále silně nedoceněná a širší masa posluchačů si tohoto mladého rappera všimla až po četných kolaboracích v ránci uskupení Justice 44. Nyní je ale čas to změnit, Robis připravuje album HOODSHEIQH a posílá čerstvý singl.

Ten dostal jednoduchý název Ego (těžko říci jak třeba v rámci vyhledávání pomůže slovenský interpret stejného jména) a menší hostovačku si na něm střihla i Robisova sestra Mary KC. V písni samotné se Robis rozvypráví o své životní filozofii a v působivě sestříhaném vizuálu nám dává nahlédnout do nočních ulic svého nového hoodu. Album vychází již 28. srpna a já věřím, že je na co se těšit. Za zmínku stojí také to, že si Robis singl produkoval sám.

  • Na více informací jsme se zeptali samotného Robise:

Rád bych se zeptal, proč vůbec HOODSHEIQH a jak daleko jsi s ním v současnosti hotov?

HOODSHEIQH je nepriame pokračovanie HOODTAPE, tiež to bude velmi rozmanitý album a narozdiel od HOODTAPE tu bude aj dosť vela hostí. Album je viac menej hotov, čakám ešte na jeden featuring a mam točit videa, ale 28. 8. by to malo byt vonku.

Prozradíš nám jména nějakých hostů? Dají se očekávat například kolaborace od Justice 44 nebo se právě jim budeš chtít tentokrát vyhnout?

Nechcem prezradiť všetkých hostí, ale budú tam 3 Slováci a samozrejme aj Justice 44. Kto sleduje moju Insta story, môže vytušiť, kto tam asi bude.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě