RiFF RAFF realizuje svůj nápad v nejnovějším videoklipu Steph Curry McFlurry

RiFF RAFF v minulém roce stihl udělat spousty práce. Nejenom, že vydal desku Peach Panther a mixtape/album Balloween, ale začal točit i stejnojmenný snímek k prvnímu zmíněnému releasu, který by světlo světa měl spatřit už na podzim letošního roku. V současné době však připravuje další release, jenž ponese název Aquaberry Aquarius a vyjde už 30. ledna s hosty jako Wiz Khalifa, Bones či Lisa Cimorelli.

Ještě předtím se ale RiFF rozhodl vrátit k jeho návrhu pro McDonald’s z minulého roku, kdy chtěl prosadit, aby společně s NBA teamem Warriors vytvořili limitovanou zmrzlinu McFlurry s modrožlutými bonbóny M&M. Nemusíme asi podotýkat, že se nikdy nic takového nestalo a RiFF se proto po roce rozhodl vypustit novou skladbu Steph Curry McFlurry, rovnou s velmi zábavným videoklipem.

Celý vizuál začíná záběrem na tlustého chlapce, který si jde do restaurace McDonald’s zakoupit zmrzlinu McFlurry. Podle všeho se ale doslechl, že opodál stojí RiFF RAFF, který jako jediný dokáže upravit klasický McFlurry na limitovaný Warriors s modrými a žlutými bonbóny M&M. A co bude dál?

foto: youtube.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě