Riff Raff ukázal svůj "Codeine Castle" v hodnotě dvou milionů dolarů

Za necelé dva týdny navštíví pražskou Lucernu jedna z nejkontroverznějších postav americké rapové scény jménem Riff Raff, která s sebou přiveze neonově zářivou a jedinečnou show. Nám se navíc podařilo Jodyho pár týdnů zpátky vyzpovídat v menším rozhovoru, jehož znění si můžete přečíst zde.

Ještě než se ale správně naladíte na blížící se koncert, máte momentálně možnost se podívat, jak to přesně vypadá v rapperově „kodeionovém paláci“, který koupil v říjnu 2015 za dva miliony dolarů. Sídlo se nachází v Las Vegas a ve videu je k vidění například Versace vana, auto z videoklipu Peach Panther, odpočívací místnosti, ložnice či třeba Jodyho šperky v hodnotě 500 tisíc dolarů. Celé video najdete níže.

PS: Dva dny zpátky poslal do světa Jody svůj nejnovější videoklip ke skladbě i“M NOT WAiTiNG ON THE SUMMER, která pochází z jeho posledního projektu Aquaberry Aquarius.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě