Rich Chigga vstupuje do roku 2018 pod novým jménem a posílá velice osobní track 6

Pokud bychom hlasovali o tom, kdo z interpretů udělal v roce 2017 nejvyšší skok kupředu, mezi favority na vítěze by rozhodně nechyběl mladý rapper z Indonésie, doposud známý jako Rich Chigga. I když aktivně začal vydávat už předchozí rok, do širšího povědomí se dostal až během uplynulých dvanácti měsíců. A je třeba říci, že zaslouženě.

Tento mladík je totiž pro mnohé definicí slova selfmade – během svého útlého mládí na rodné Jakartě se mu ani nedostalo vzdělání ve formě angličtiny. Tak mu nezbývalo nic jiného, než pečlivě poslouchat své oblíbené rappery a dávat pozor při sledování videí na Youtube, aby se jazyk naučil. A jak už moc dobře víme, vyplatilo se to.

Ovšem teď už zpátky do současnosti. Máme tu začátek nového roku a ten se často nese ve znamení velkých změn, novoročních předsevzetí a obecném přemýšlení o tom, co zlepšit. A ani Rich Chigga se nebál jedné velké změny. Odteď bude vystupovat pod novým pseudonymem – Brian.

Jméno Brian Imanuel, tedy rodné jméno autora hitů jako Das Stick nebo Glow Like That, jste mohli zaregistrovat už dříve, když jste zabrousili do podrobností o jeho jednotlivých skladbách, jelikož právě pod tímto jménem produkoval některé své tracky. Výjimkou není ani velice osobní novinka See Me, která je zároveň druhým singlem z připravovaného debutu Amen, jehož se dočkáme 2. února.

foto: Julian Berman

cestování design fashion filmy fitness hudba lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti pozvánky reporty rozhovory seriály sneakers soutěže