Black Sabbath odpálí páté kvalifikační kolo ilustrátorské řežby Raw Art Wrestling

Čtvrté online kvalifikační kolo nekompromisní umělecké soutěže vyplodilo své nejlepší účastníky – RAW jede ale bez přestání dál. Zadání čtvrtého kvalifikačního kola s tématem Zombie Zoo, které vyhlásil jeden z porotců soutěže, Lee Bofkin, což je dýchající encyklopedie street artu, má už své výherce. Za kategorii digital vyhrála Ester Kuchynková, která je zatím první dívkou, jež otřásla výsledky soutěže, v analogu byli nejlepší Adam Janeček a díky likům svých fanoušků postoupil Viktor Svoboda. Poslední semifinálové kolo na téma Black Sabbath porotce Vladimira 518 právě odstartovalo.

Protože RAW je nekompromisní, o druhého výherce v kategorii analog rozhodli nakonec sami fanoušci. Pomocí jejich lajků vyhrál Viktor Svoboda. „Téma Zombie zoo se mi hrozně líbilo. Bylo jasně definované, ne příliš obecné jako některá předchozí témata, a přitom nabízelo dostatek volnosti,“ říká Viktor Svoboda.

viktor-svoboda_analog

Největším překvapením byla Ester Kuchynková, která konečně ukázala, že ani holky-umělkyně se nebojí bojovat v RAWu, navíc s tématem jako bylo Zombie Zoo. „Už do třetího kvalifikačního kola se pustilo několik slečen. Mám neskutečnou radost, že teď ukázaly, že souboj štětců, tužek a tabletů není jen čistě mužská záležitost,” říká Hanina Větrovcová, organizátorka RAWu. Sranda s RAW ještě ke všemu jen tak neskončí. RAW pořádá poslední, páté závěrečné kvalifikační kolo, které opět vyplodí výherce z kategorie analog a digital. Všichni úspěšní ilustrátoři online kol se poté potkají na živém battlu v lednu 2017.

ester-kuchynkova_digital

adam-janecek_digital

Black Sabbath přichází

Pro někoho specifické, ale přesto velmi rozjeté, téma pro páté kvalifikační kolo tentokrát vybral rapper Vladimir 518, který je sám výraznou osobnosti graffiti scény. „Black Sabbath je moje nejoblíbenější skupina, zároveň je to překrásný sousloví. RAW je něco neuvěřitelného, magického, zároveň důležitého pro nás všechny. Tak kreslete,” povzbuzuje ilustrátory. Kdokoliv se chce zúčastnit posledního kvalifikačního kola, může svá díla posílat do 23. listopadu.

[vimeo id=“190671605″ width=“790″ height=“444″]

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě