Rádio Spin B-Day > Dannie

Předevčírem jsme položili 4 otázky, týkající se oslavy 6. narozenin Rádia Spin, moderátorovi, DJovi a producentovi v jedné osobě – Enemymu. Datum 1. března už se nezadržitelně blíží a tak servírujeme dalšího z účastníků křtu, konkrétně pak účastnici, kterou je RnB zpěvačka Dannie.

Co by právě Dannie popřála Spinu k jeho narozkám a jaká bude ten večer na Lávce její role? To vše ve čtveřici otázek, na kterou postupně odpoví ještě několik dalších osobností ze Spinu. Dole sleduj ještě pozvánku od Vladimíra 518 a samozřejmě také oficiální flyer!

01) Kdo jsi a co děláš?

Jsem zpěvačka, skladatelka, textařka, vyhledávačka talentů, moderátorka, módní návrhářka, hlasovej kouč, producentka, xxl modelka, malířka, herečka, vědma, cestovatelka, milovnice zvířat a lídí.. Kde jsem to skončila? A teď vážně. Jsem Dannie a dělám všechno, o čem jsem kdy snila.

02) Kdy a v jakém pořadu tě můžeme zaslechnout?

Každý pondělí od 21:00 uvádim na Spinu s pomocí Andrease a Lukyho z kapely SIXIN pořad RnB Nite Fever.

03) 1. března proběhne oslava už 6. narozenin Rádia Spin. Jaká bude ten večer na Lávce tvá role?

Na Lávce podpořim společně s Vladimírem 518 a LA4 skvělýho DJe Enemyho.

04) Za náš web přejeme Spinu co nejvíce úspěchů, spoustu kvalitních pořadů, moderátorů a všeho co ke správnému rádiu patří. Co bys mu popřála ty?

Všem přeju, aby mohli žít svůj vysněnej život a Spinu přeju věrný posluchače v hojnym množství.

Partnerem narozeninového koncertu je Special Grower – specialista na pěstování rostlin pod umělým osvětlením!

a6_spin

 

Photo: Dereck Hard

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě