Puma a Jeff Staple přináší druhou sezónu "PUMA NTRVL"

Společnost PUMA se znovu spojila s newyorským podnikatelem a designerem Jeffem Staplem a jeho značkou Staple. Energického Jeffa charakterizuje vše, co je opakem rutiny. Pohybuje se snad v každém odvětví od grafického designu, designu webových stránek a oblečení přes hudební průmysl až po psaní.

Nejnovější kolekce PUMA NTRVL obsahuje pánské a dámské kousky, které dávají tradičnímu stylu nádech módního fitness. Designy se přizpůsobují každému okamžiku díky multifunkčním konstrukcím a detailům, prémiovým materiálům a nejlepším technologiím. NTRVL vás lehce přenese z práce do posilovny a poté na večerní akci. Kolekce NTRVL je navržena tak, aby se z každodenní rutiny stala nerutinní záležitost.

Hlavní myšlenkou je mít kousek pro každý okamžik dne, což se odráží také ve výběru stylů. Obuv zahrnuje dva zbrusu nové produkty PUMA, Limitless NETFIT a Suede IGNITE, z nichž promlouvá typický rukopis Staple. Z apparelu vyniká především oboustranná nepromokavá bunda Jackpack s odnímatelnou polstrovanou vestou, která je dokonalým společníkem pro zimní cvičení nebo cestu do práce.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě