Volcom dorazil do Prahy, aby otevřel brány své první kamenné prodejny ve východní Evropě

Je tomu jen pár dní, co se kultovní americká značka Volcom dočkala v Praze kamenného shopu. Zároveň se tak otevřel úplně první ryzí Volcom store v Česku, který je současně historicky prvním Volcom store ve východní Evropě.

otevíračka Volcom store Pragueotevíračka Volcom store Pragueotevíračka Volcom store Prague

Dveře prodejny najdete na adrese Revoluční 5 a po slavnostní kolaudačce je oficiálně otevřeno. Vybírat je možno z nejnovějších kolekcí Lifestyle, Stonerow, Footwear, Snow a Denim (s výběrem z velké škály kalhotových střihů) a pro holky jsou tu připraveny třeba kousky z kolaborace Volcom a GMJ, britské modelky a dcery zpěváka z Rolling Stones Georgie May Jagger. Během roku se tu pak budou pravidelně objevovat i mezisezónní a collabo kolekce a kromě toho na pultech najdete i několik lokálních designů, na což jsou fanoušci téhle značky zvyklí i v jiných zemí. Protože v tomhle ohledu nebude ani pražská prodejna výjimkou, může si každý (nejen) turista namísto Matrjošky odvést jako vzpomínku na Prahu právě něco ze speciální kolekce.

Volcome store Prague je navíc hezkou ukázkou do detailu vymazleného shopu s originálně navrženým prostorem, designovými artefakty a různými vychytávkami, díky kterým se vám sem bude chtít vracet.

otevíračka Volcom store Pragueotevíračka Volcom store Pragueotevíračka Volcom store Prague

foto: vlastní

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě