Očekávaná hra Mass Effect: Andromeda vyjde 23. března

Studio Bioware oznámilo, že očekávaná RPG hra Mass Effect: Andromeda vyjde 23. března. Zároveň během akce CES 2017 vypustili nový trailer. Dvouminutové video ukáže přílet v lodi Tempest na novou planetu plnou skal a lávy. Poprvé se také představí menu pro úpravu hlavního hrdiny, které ukáže některé nové schopnosti. V traileru je pak k vidění i několik soubojů.

V novém dílu Mass Effect: Andromeda zažijeme zbrusu nové dobrodružství v doposud neprozkoumané galaxii. Hráči si tak zahrají za nového hrdinu společně s týmem spolubojovníků. Aaryn Flynn z BioWare na oficiálních stránkách dále prohlásil:

Mass Effect: Andromeda je naše nejambicióznější hra ze série Mass Effect. Vyprávíme zcela nové příběhy, představujeme nové postavy, nové planety, nové druhy a přinášíme nové herní prvky. Poprvé také bude Mass Effect využívat engine Frostbite.

foto: mobilpicker.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě