Nový tým v NHL se bude jmenovat Vegas Golden Knights

Představitelé nového týmu v NHL konečně prozradili, jaké jméno ponese. Jednatřicátý tým v prestižní lize se bude jmenovat Vegas Golden Knights. Oznámil to většinový vlastník Bill Foley za doprovodu generálního manažera týmu George McPhee a dalších klubových představitelů. Klubové barvy nového týmu budou ocelově šedá, zlatá, červená a černá. Jako logo byla vybrána rytířská helma, jejíž obličej tvoří výrazné V. Právě Bill Foley k němu dodává:

Chtěl jsem úspěšný název a úspěšné logo, což se nám podařilo. Toto logo vyzařuje všechno, na co jsem pyšný a vše, v co věřím, co se týče vzniku klubu a v souvislosti s ním.

Tým z Las Vegas byl do NHL přijat Radou guvernérů letos v červnu za vstupní poplatek 500 milionů dolarů. Vegas Golden Knights budou hrát ve zbrusu nové T-Mobile Aréně pro 17 500 diváků. Do ligy se tým zapojí od sezóny 2017/18.

foto: nhl.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě