Nový adidas NMD pack – to pravé do betonové džungle

Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

Protože v Queensu mají rádi akci, rozhodli se NMD kolekci podívat na zoubek a apparel a tenisky testovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení rozhodně doporučujeme do každé městské džungle. Favoritem je hlavně bunda Shell, nejlepší kamarád do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh, který má popruhy se vzorem rybí kosti a gumotiskové logo NMD.

Do adidas NMD od hlavy až k patě byli oblečeni Radim – kapitán Queens Running Teamu a Dalyb – slovenský dj, producent a módní ikona. Lookbook fotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě