Novacane posílá exkluzivní teaser k singlu Down On You

Rapper jménem Novacane na sebe poprvé výrazněji upozornil skladbou Snaha, na které hostovali OtisCigo z bratislavské formace H16. Ambice tohoto interpreta sahají ovšem mnohem dále a momentálně tak pracuje na debutovém albu Livin‘ For Tomorro. Jak napovídá již samotný název, projekt bude krom československého publika mířit i na to zahraniční a Novacane na něm spolupracuje s britským zpěvákem Liam Adamsem. Společně spolu tvoří různorodou směs hudebních žánrů a stylů, kterou by sami autoři neradi škatulkovali.

Není od věci prozradit, že na desce se mimo jiné podílí slovenští producenti jako Abe nebo Hoodini a o její celkový mix a mastering se stará americký zvukový inženýr ICON, který má na kontě spolupráce s umělci jako třeba PARTYNEXTDOOR. O projektu vám prozatím více neprozradíme, navnadit se ale můžete exkluzivním teaserem na druhý singl z desky; skladbu Down On You. Dejte nám vědět, jak se vám ukázka líbí. Myslíte, že tenhle tandem prorazí i v zahraničí?

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě