Detailní fotky OFF-WHITE x Nike Air Vapormax jsou tu

Spolupráce gigantu Nike a streetwearového matadora poslední doby OFF-WHITE je na spadnutí. Značky spolu však nespolupracovaly pouze na jednom či dvou modelech, ale vzaly si na paškál siluet rovnou 10. Budeme mít tedy opravdu z čeho vybírat.

Už jsme se dočkali fotek AJ1, Airmax 90, Blazer Mid, AF1 Low a nyní konečně i Air Vapormax, které vám tu nyní přiblížíme. Fotky byly leaknuty instagramovým účtem @s.sam.group, na němž jsme v minulosti mohli zahlédnout i zmiňované Airmax 90 a AJ1.

Leaks

Vapormaxy mají podobně jako ostatní modely přišitý swoosh z vnější strany a adresu základny Nike zase z té vnitřní. Dále si můžeme všimnout oranžového štítku u swooshe, který má nejspíš připomínat cenovku. Nechybí ani ironické „AIR“ přímo nad viditelnou vzduchovou podrážkou. Celou siluetu doplňují bílé tkaničky, na kterých chybí branding „SHOELACE“. To se však může na oficiální verzi změnit.

Kolaborace nebyla ještě potvrzena ani jednou ze zůčastněných stran, my však podle všech dostupných vodítek předpokládáme, že k releasu dojde. A to velmi brzy.

OFF-WHITE VAPORMAX

OFF-WHITE VAPORMAX

OFF-WHITE VAPORMAX

foto: footwearnews.com, @s.sam.club

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě