Podívejte se na nejoblíbenější klasické postavy v moderním hávu

Jste fanoušky Star Wars, nebo si spíše potrpíte na nějakém superhrdinovi jako je například Batman či Captain America? Tak či tak, pro vás máme naprostou novinku ze světa umění, ve které mimo uvedených oblíbených postav hraje také velkou roli oblečení.

postavy-streetwear-7

I když jste nejspíš nikdy nepřemýšleli nad tím, jak vlastně vypadá Hulk v Raf Simons košili, David Murray nám tuto představu umožňuje proměnit v realitu. Krom superhrdinů máme možnost vidět i dvě největší rapová jména v podání 2Paca a Biggieho, a to v nejnovější kolekci Yeezy nebo výše zmíněnou Star Wars postavu (Boba Fett) oblečenou do aktuální kolekce Astrid Andersen. Toto a mnohem, mnohem víc najdete v níže přiložené galerii a na oficiálních stránkách tohoto šikovného umělce.

foto: davidmurrayillustration.tumblr.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě