Kdo vyhrál hodinky, které nosí přední čeští rappeři a DJs?

Hodinky jsou věc, kterou používá drtivá většina z nás. Muži, ženy, děti, holky, kluci… Prostě všichni. Někdo je nosí kvůli tomu jak vypadají, někdo kvůli času a někdo si na ně zkrátka potrpí. Patříte do některé ze zmíněných skupin a ještě k tomu rádi soutěžíte?

Pokud jste na náš web nezabloudili omylem, a alespoň základně se orientujete na pomyslné mapě českého rapu, určitě vám také něco říkají pojmy jako PSH, BiggBoss nebo DJ Mike Trafik. Právě poslední jmenovaný si aktuálně oblíbil jeden z těch „dospělejších“ modelů, které se na jeho ruce objevily i v nedávných videoklipech.

My jsme pro vás měli možnost vyhrát 2x stylové hodinky od G-Shock, ovšem nic není zadarmo, a tak bylo potřeba, abyste nažhavili své mozkové závity a také důkladně nastudovali videoklipy, o nichž byla řeč výše. Proč? Ptali jsme se vás totiž na přesný typ hodinek, který vidíte na Mike Trafikově ruce níže.

2 z vás, které jsme ze správných odpovědí vylosovali, se následně stanou hrdými majiteli/majitelkami hodinek G-Shock DW-D5600P-7ER a G-Shock DW-6900CS-7ER. Správná odpověď je Gulfmaster GWN-1000GB-1A a výherci se stávají:

1. cena – hodinky G-Shock DW-6900CS-7ER
D. Schiffner

2. cena – G-Shock DW-D5600P-7ER
A. Jurásková

3. cena – CD DJ Mike Trafik
K. Kořízek

Gratulujeme!

trafik-web-soutez foto: Lukáš Oujeský

Pravidla soutěže aneb účastníkem soutěže je ten, kdo:

√ Je fanouškem stránek BNGR, G-Shock Czech a DJ Mike Trafik na Facebooku
√ Pošle odpověď do zpráv na našem Facebooku v řádném termínu
√ Trvání soutěže: 17. srpna – 5. září 2016

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě