Mejdan We All vám dobije baterky

Pochmurné podzimní dny plné tmy a nepříjemných plískanic. Dobrá nálada a optimismus jsou ty tam. Listopad zkrátka není kdovíjak příjemným měsícem. Alespoň trochu si ho ale můžete zpříjemnit klasickým mejdanem We All. Stačí dorazit 11. 11. do Klubovny 2. Patro, kde se o dobrou náladu postará osvědčená dvojka DJ’s Akvamen a Robot. Krom nich se můžete těšit také na legendárního DJ Lil Rowa, který se objeví v roli hvězdného hosta.

Neodmyslitelnou součástí budou samozřejmě i ledově namražené drinky Jägermeister za speciálně nastavené ceny. Prvních 150 příchozích si navíc bude moci vychutnat Jägermeister welcome drink zdarma od krásných Jägerbeets. Kombinace skvělé hudby, parádní atmosféry a lahodných drinků dává tušit, že se budete výborně bavit až do časných ranních hodin. Zapomeňte na starosti všedních dní a přijďte si dobít baterky na We All v sobotu 11. listopadu do Klubovny 2. Patro. Start jako vždy ve 22:00. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky!

foto: tisková zpráva

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě