Nejzajímavější supersporty, které najdete v letním čase uprostřed Londýna

Londýn není výjimečný pouze kvůli zajímavým místům jako třeba Big Ben, Tower Bridge či Greenwich, ale také díky největší koncentraci žijících miliardářů na celém světě. Tihle lidé milují nemovitosti, umění, luxus a také nejrychlejší vozy naší planety. A díky tomu se právě centrum Londýna v letním čase mění na přehlídku těch nejluxusnějších a nejkrásnějších aut světa.

Fotograf Top Gearu Alex Penfold, díky kterému jsme vám přinesli před dvěma měsící článek o nejzajímavějších autech Japonska, se tentokrát postaral právě o další galerii přímo z centra samotného Londýna. Podle Alexe je to prý jako hrát Pokémon Go, akorát s auty, což je samozřejmě ještě lepší. Bugatti, Koenigsegg, Ferrari či třeba Aston Martin; to všechno hledejte níže. Celou galerii pak zde.

foto: topgear.com, Alex Penfold

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě