Jak to v současné době vypadá s Lil Uzi Vertem? Platí stále nabídka od Wiz Khalify?

Pokud si dobře vzpomínáte, Lil Uzi Vert měl těsně před Vánoci ve svém rodném městě výjimečný koncert s názvem A Very Uzi Christmas, na který mu přišel obohatit atmosféru i Wiz Khalifa. Ten při show navíc věnoval rodákovi z Philadelphie řetěz svého labelu Taylor Gang a následně potvrdil, že rappera upsal. Ovšem celou situaci poté vyvrátila dvojice DJ Drama a Don Cannon. Tihle dva totiž oznámili, že je Uzi Vert stále upsán pouze pod jejich labelem Generation Now.

Lil Uzi má také deal s Atlantic Records, kde je rovněž upsán právě Wiz Khalifa, a proto se díky nejnovější fotce, jež dnes přidal na svůj Instagram, strhla lavina spekulací a otázek. Na fotce je totiž k vidění nádherný Taylor Gang chain s rockovou kytarou, ležícím barelem a především s diamanty v barvách, které Uzi Vert miluje. Je tedy dost možné, že Khalifa mladíkovi z Philadelphie znovu nabízel členství ve svém labelu. Co si o této situaci myslíte vy? Stane se opravdu Lil Uzi Vert součástí Taylor Gang, nebo zůstane ve své dosavadní stáji?

Guess who that’s for.

Příspěvek sdílený Wiz Khalifa (@wizkhalifa),

foto: instagram.com/jonnyxrsvp

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě