Zajdi na mikulášskou party v rytmu indie rocku

Mikulášskou tradici si každý z nás spojuje s něčím trochu jiným. Zatímco dřív nám všem šlo hlavně o to neskončit v čertově pytli, dnes raději vyrazíme na pořádný mejdan. A tady zbystřete. Pokud máte rádi kvalitní muziku a elixír vašeho srdce se jmenuje Jägermeister, jste na správné adrese.

Kdo ještě nezavítal do motorkářského klubu Klasick Wheels v pražských Holešovicích, má skvělou možnost to napravit. V úterý 5. prosince od 19 hodin tady společně zahraje indie rocková kapela Who Killed Rose a Jakub Kaifosz alias Lazer Viking, kteří na stagi umí rozpoutat pořádný oheň.

Na prvních 100 příchozích čeká uvítací panák ledově namraženého Jägeru.  Těšit se taky můžete na nabídku hot drinks nebo výtečné BBQ. To nejlepší nakonec – vstup na tenhle mejdan je úplně zdarma. Nezapomeňte kontrolovat oficiální event.

foto: tisková zpráva

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě