Krokodýlí džínovky Supreme x Levi’s? Žádný problém

V nejnovější kolaboraci se newyorský Supreme spojil s klasikou, kterou není nikdo jiný než brand Levi’s. Ten se dá považovat za asi nejznámější značku kalhot, konkrétně džín, která se na trhu pohybuje už od poloviny 19. století.

V kolekci se dočkáme dvou produktů – džínových bund a monterek. Každý z nich bude dostupný ve třech velmi povedených barevných provedeních. V podstatě se jedná o potisk krokodýlí kůže přímo na látce, v džínové, fialové a černobílé kombinaci. Aby toho nebylo málo, na vnitřní straně těchto kousků najdete flanel, jenž přidává designu nečekanou extravaganci.

Pokud nejste velcí fandové „krtečkovských“ monterek, doufáme, že vás tato svěží spolupráce přesvědčí o opaku. Celá kolekce je dostupná od 9. listopadu v New Yorku, Brooklynu, Paříži, Londýně, L.A. a také online. Nosíte rádi takzvané „levisky“, nebo tolik na kvalitu nohavic nekoukáte a radši řešíte zbytek oufitu?

Supreme x Levis
Supreme x Levis
Supreme x Levis
Supreme x Levis
Supreme x Levis

foto: highsnobiety.com

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě