"Krev neni voda," tvrdí v novém videoklipu Vladimir 518 a Orion

Pokud jste měli za to, že vizuál k singlu Krev neni voda je zároveň i videoklipem, není tomu tak. Ten totiž přichází právě teď. Jako hlavní motiv se singlem prolíná silné „bratrské“ pouto mezi oběma rappery, tedy Vladimirem a Orionem, ovšem alternativní název by klidně mohl znít Zpátky do dnů 2, a to v tom nejlepším slova smyslu. Silná atmosférická věc, kterou netradiční klipové zpracování jenom podtrhuje.

Při jeho vzniku zpovzdálí našeptával poradní hlas režiséra Honzy Zajíčka alias Skarfa (kreativní support) a na jeho finální podobě se dále podíleli Andrej Gémeš (animace), Vít Hradil coby kameraman a Jan Matoušek (grafický support).

Track Krev neni voda v produkci Mike Trafika najdete už 25. května na třetí sólové desce Vladimira 518, která dostala název Ultra! Ultra! a poprvé bude k dostání tentýž den na release party před pražským klubem Neone. A pokud chcete vědět, co speciálního si Vladimir přichystal v rámci křtů, dorazte na jednu ze tří show, konkrétně v Praze, Brně a Ostravě, které se ve stejném měřítku už nebudou opakovat.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě