Maltští Pon Di Corner vás naladí svou chytlavou flow – už v sobotu

Už tuto sobotu 18. listopadu odehraje v pražském Paláci Akropolis svůj koncert čtyřčlenná hip-hop/reggae kapela Pon Di Corner. Kapela původem z Malty, ale povahou veskrze mezinárodní.

Pon Di Corner se dali dohromady naprosto neplánovaně během probdělé noci na Maltě. Na jednom rohu se náhodou potkali Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie), Mehding (Franice/Tunisko) a Ingenio (Venezuela). Z dobré nálady si začali společně dávat beatbox a přidali i freestyle, načež jejich pouliční shromáždění rozpustila policie. Krátce nato založili domácí studio Island Flavour a začátkem roku 2015 vypustili singl “Vibration Positiva”. V ulicích Malty pak natočili první videoklip k songu “La Rue”. K němu následně přibyl klip k písni “Escucha Bien“, který vznikl pro změnu na Sicílii.

Pon Di Corner od začátku staví na unikátní synergii čtyř talentovaných vokalistů, kteří kombinují chytlavé reggae nápěvy s dynamickou rapovou flow. V dubnu letošního roku vydali své první album One World, na němž hostuje několik zahraničních zpěváků. Osmnáct tracků se nese v různých stylech a ve čtyřech jazycích – francouzštině, italštině, španělštině a angličtině. Pon Di Corner jsou vskutku “International”, což je ostatně název jedné ze skladeb na jejich debutové desce.

Domácí support na pražském sobotním koncertě zajistí DJs z Peeni Walli Crew a MCs Junior Smile a Ryhha v exkluzivním společném setu. Po koncertě bude následovat afterparty na Divadelním baru až do brzkých ranních hodin, kde kromě Peeni Walli zahrají DJs BeLights (Reggae Rajahs, MT) a italský Truth Seeker. Akce začne v 19:30, vstup je v předprodeji za 200 Kč.

foto: tisková zpráva

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě