Další zápas na obzoru? Kodak Black vyzval Lil Wayna

Jak už jste si mohli povšimnout, jedním z nejžhavějších „beefů“, které můžeme momentálně na hudební scéně sledovat, je ten mezi Soulja Boyem a Chris Brownem. Soulja však není jediný, kdo zdá se přichází o rozum, a list vyzyvatelů se nám začíná rozrůstat.

Řeč je o nejnovější roztržce, kterou pomocí sociálních sítí vyvolává už teď dost kontroverzní Kodak Black. Nedávno propuštěný rapper natočil na svůj Instagram video, ve kterém ostře osočuje mnohem zkušenějšího Lil Wayna. Na to se také můžete hned podívat a kdybyste třeba neporozumněli, přikládáme níže i text.

Ay listen here man. Tell Lil Wayne fight me, know what I’m saying. We finna get in the ring, we finna fight — me and Lil Wayne. I’m finna knock that stupid a– n—a out. And if he whoop me, he the best rapper alive, ya heard me?

Tell Lil Wayne fight me in the ring. And I’m gon’ beat his stupid a– and I bet everything on it. Since Soulja Boy and Chris Brown doing it, I don’t even need no trainer. I don’t need Floyd Mayweather, Adrien Broner. I’m finna beat Lil Wayne stupid a–, watch!

V návaznosti ještě připojujeme další video, kde se Kodak opět pouští do Weezyho. Tentokrát v něm vzkazuje… Však se na to podívejte:

A důvod? Zdá se, že žádný pádný zřejmě ani není. Jako jedinou indícii lze uvést pouze měsíc starý Tweet, ve kterém se Kodak přesvědčuje, že je „The best fucking rapper alive“.

Každopádně je nutné uvést i fakt, že Lil Wayne se s Blackem do žádného křížku nikdy nedostal, jelikož k tomu ani neměl šanci. V jednom z říjnových rozhovorů pro New York Times mu byla položena otázka týkající se jeho vztahu s new wave rappery jako jsou 21 Savage, Lil Yachty nebo právě Kodak. Wayne odpověděl takto:

I swear to God I didn’t know you were saying people’s names just now, so that should probably answer that question. I just do my own thing.

Kodak Black teď pravděpodobně čeká na vyjádřejní svého potenciálního oponenta. Jestli však přijde, nebo ne, je zatím ve hvězdách. Každopádně o jakémkoli vývoji vás budeme informovat.

foto: feelingsuccess.com

IG @honzisko_n
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě