Kdo vyhrál volné vstupy na pražský koncert Jeremiho a CD Late Nights?

Už toto úterý se po lednovém odkladu do Prahy konečně poprvé podívá americký rapper a zpěvák Jeremih. Svou novou desku Late Nights, kterou vydal koncem minulého roku, představí v klubu Roxy a vy u toho za žádných okolností nesmíte chybět! Nebo snad ano?

Kromě samotného Jeremiho se v tento očekávaný večer na pódiu představí také domácí a ambiciózní projekt VR/NOBODY. Zkrátka, už toto úterý se na stagei v pražské Roxy objeví to nejlepší a nejaktuálnější z tuzemského i světového R&B.

Ovšem naše redakce si pro vás v rámci Jeremiho pražského koncertu přichystala také menší soutěž, ve které mohli dva šťastlivci z vás získat lístek na akci a CD Late Nights zcela zdarma. Stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku, být fanouškem naší Facebook Page a také mít trochu toho štěstí.

Soutěžní otázka:

Kolik hostů se objevilo na Jeremiho poslední desce Late Nights? 

Správná odpověď: 11 (J. Cole, Ty Dolla $ign, Migos – Quavo & Takeoff, Big Sean, Future, Feather, YG, Juicy J, Twista & Jhené Aiko)

Výherci se stávají:

A. Cína
M. Rajmont

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast!

jeremih-koncert-poster

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě