Hudební soutěž Skutečná liga jde do svého finále 10

Největší tuzemská multižánrová hudební soutěž pro neprofesionální umělce s názvem Skutečná liga má pouze dvě kritéria: živý výstup a vlastní tvorba. V těchto ohledech se nejlépe předvedly celkem 4 kapely, o jejichž vítěztví, se rozhodne v sobotu 16. prosince v pražském kultůrním domě Mlejn.

Hlavním cílem soutěže Skutečná liga je pomoci mladým talentům z Čech a Slovenska odstartovat hudební kariéru a prošlo jí již více než 3700 amatérských kapel, z kterých se ty nejlepší (vítězové), každoročně oběvují na velkých pódiích po celé republice. Do letošního 13. finále, se ze zůčastněných 128 kapel dostaly Gingerhead, Iggy Mayerov, Seventh Passion a Sematam. Jejich úkolem ve finále bude získat si během 30 minut vystoupení srdce a sympatie jak poroty, tak diváků.

Po odehrání všech finálových vystoupení proběhne slavnostní vyhlášení vítězů, které zpestří i krásné Jägerbeets. Kromě samotných finalistů vystoupí i skupina Self Made, která letos zvítězila v kategorii juniorských kapel. Součástí finálového dne bude tradičně také vyhlášení Music Talent Awards 2017. Ke správné náladě všech zúčastněných zaručeně přispěje i ledově namražený Jägermeister.

Nepřestávejte lovit nové hudební zážitky a dorazte v sobotu 16. prosince podpořit mladé talenty na finále 13. ročníku soutěže Skutečná liga do KD Mlejn. Akce startuje už ve 13:00 hodin a vstup je zdarma.

foto: tisková zpráva

cestování design fashion filmy fitness hudba lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti pozvánky reporty rozhovory seriály sneakers soutěže