Chystáte se letos na Hip Hop Kemp?

Rok se s rokem sešel a další ročník tradičního hradeckého festivalu Hip Hop Kemp je za dveřmi. Už zanedlouho započne šestnáctý ročník akce, na které v minulosti nechyběla jména jako třeba Machine Gun Kelly, Method Man, Yelawolf, Macklemore nebo Kendrick Lamar. Ani letošní lineup ale nezaostává za těmi předešlými a vy se tak můžete těšit na Little Simz, Commona, Jedi Mind Tricks, Masega a spoustu dalších, včetně nepostradatelných tuzemských MCs, mezi kterými nechybí Vladimir 518, Smack, Maniak a spoustu dalších.

My jsme pro vás měli šanci prožít si tři festivalové dny v doprovodu skvělé muziky zcela zdarma. Jediné co pro to bylo třeba udělat, je poslat nám do zpráv na Facebooku jména pěti českých nebo slovenských skupin, které se letos v Hradci Králové představí, a pak už jen doufat, že budete ze správných odpovědí vylosováni právě vy. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme. Vidíme se na HHK 2017!

foto: Kubo Krížo

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě