Hackeři ukradli nejnovější Piráty z Karibiku. Požadují výkupné

Podle zveřejněných informací se Disney potýká s velkými nepříjemnostmi. Aktuálně se totiž tato společnost chystá na vypuštění nejnovějšího dílu Pirates of the Caribbean, který byl tentokrát pojmenován Dead Men Tell No Tales. Někteří lidé si však usmysleli, že z tohoto snímku nemusí bohatnout pouze Disney a tak se nahackovali do databáze, přičemž ‚jednoduše‘ tento film ukradli.

Tito hackeři údajně požadují obrovské množství peněz, nebo snímek uvedou zdarma ke stažení na internet. Platbu samozřejmě vyžadují provést prostřednictvím téměř nevystopovatelné internetové měny Bitcoin. Disney ve svém prohlášení k této záležitosti uvádí, že hackerům odmítá platit jakoukoli částku, přičemž již zkontaktovalo vyšetřovací orgán FBI. Těžko říci, jaké budou další kroky těchto internetových zlodějů.

  • Jisté je však to, že 25. května Piráti připlují do kin se vší parádou. Zkraťte si čekání zatím nejnovější ukázkou, kterou jako vždy naleznete níže.

foto: collider.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě