“Zažiju si sám let, zažiju si sám pád,” tvrdí Ektor v novém videosinglu z chystané desky

Příběh o Íkarovi zná nejspíš většina lidí velice dobře. Co má ale společného bájný Daidalův syn s Ektorem? Krom kořenů v Řecku, jimiž se netají ani pražský rapper, třeba také fakt, že se oba na své cestě nenechali ovlivnit radami a názory druhých. A to i za cenu toho, že se mohou spálit.

Doufejme, že to nebude Ektorův případ a pomyslná křídla ho nestáhnou k zemi, tak jako ta Íkarova. Právě teď se totiž dostal ven asi nejvyklidněnější videosingl za jeho kariéru, který se svým týmem vyrazil natáčet právě do zmíněného Řecka. Přesněji se točilo v Athénách, kde jednou z hlavních lokací byla i polytechnická univerzita, jejíž příběh se zapsal do historie především díky studentské revoluci proti tehdejší vojenské vládě. Ta byla 17. listopadu 1973 tvrdě potlačena vojsky řecké armády, za což spousta studentů zaplatila svým životem. Jedná se tedy o víc než příznačné místo, které se stalo symbolem svobody a revoluce.

Ikaros… #XXL #Athens #okaaay

Příspěvek sdílený 👇 👇 👇 👇 👇 (@realektor),

Ektor navíc v současné době dokončuje své další studiové album, které vychází 4. prosince (na rapperovy narozeniny) pod názvem “Alfa”. Slyšet a vidět jsme z něj mohli prozatím úspěšné videosingly Status, Hledám si tu pravou nebo XXL, k nimž autor alb Detektor 1 a 2 aktuálně přidává novinku číslo čtyři. O její produkci se postaral legendární DJ Wich, který už má společně s Ektorem na kontě pěknou řádku hitů. Jak vás zaujal ten prozatím poslední s názvem Ikaros? Více o samotném albu již brzy!

foto: www.youtube.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě