Chief Keef odhalil tracklist a cover k připravovanému projektu

Ať už chcete, nebo ne, Chief Keef je jedním z nejvlivnějších moderních rapperů, který nejenže nechal prosvitnout sluneční paprsky na Chicago, ale ovlivnil možná i stovky současných rapperů. Ovšem to byl právě důvod, proč se v roce 2016 držel od všeho stranou. V té době na Twitteru psal, že ho štve, jak ho všichni současní rappeři vykrádají bez špetky úcty.

Letošní rok však nakopl hned ze začátku releasem Two Zero One Seven, ke kterému v průběhu přidal spoustu dalších singlů. A dnes tu máme další skvělé zprávy, protože na svém Instagramu odhalil připravovaný release s názvem The W.

Podle všeho bude mixtape obsahovat celkem 10 tracků s hosty jako Fredo Santana, Ballout, Lil Bibby, Tray Savage a Doo Wop. Jeho oficiální release date zatím neznáme, ale všechny okolnosti naznačují, že bychom se ho měli dočkat už příští měsíc.

99:99

Příspěvek sdílený Chief Keef (@chieffkeeffsossa),


(vfterMastering) „99:99“

Příspěvek sdílený Chief Keef (@chieffkeeffsossa),

foto: xxlmag.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě