Chief Keef stále udržuje nezastavitelné tempo a servíruje nový projekt Dedication

V minulém roce se Chief Keef dlouhou dobu držel stranou od rapové scény, díky novým rapperům jako Lil Uzi Vert, Lil Yachty nebo třeba Famous Dex. Sosovi se prostě nelíbilo, že jmenovaní interpreti postavili kariéru na stylu jeho rapu (tedy tvrdil to) a proto se do nich trochu opřel i na jednom z koncertů. Ovšem je tomu více než rok a nejspíš změnil svůj názor, poněvadž momentálně servíruje v pořadí již čtvrtý projekt za tento rok, na němž se objevuje právě i Lil Yachty.

Album/mixtape s názvem Dedication obsahující celkem patnáct nových tracků rapper skoro vůbec nepromoval, což je na jednu stranu velká škoda, poněvadž se jedná o velmi povedený release. Mezi hosty se objevují pouze tři jména a to A Boogie Wit da Hoodie, již zmíněný Lil Yachty a GBE member Tadoe. Po srpnovém mixtapu The W si Keef na své konto může připsat další skvělý release, o čemž se můžete přesvědčit už sami níže.

foto: xxlmag.com, Chief Keef

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě