Společný projekt od dvojice Big Sean a Metro Boomin? To je album Double or Nothing

Metro Boomin patří ve svých čtyřiadvaceti letech překvapivě k těm nejžádanějším a nejpopulárnějším producentům na poli rapu. Jeho jednoduchý, temný a atmosferický zvuk se v minulosti podepsal především pod tracky rappera 21 Savage, se kterým nahrál album Savage Mode a nedávno to byl třeba velice povedený projekt Without Warning, kde se k této úspěšné dvojici připojila ještě třetinka skupiny Migos, Offset.

A nejsou to pouze rapoví mladíci, které tento mladý beatmaker ze St. Louis zaujal. Spolupráci na společně chystaném albu s ním totiž v rozhovoru pro Billboard oznámil i Big Sean, se kterým dal v minulosti dohromady megahit Bounce Back. Nová deska ponese název Double or Nothing. Její přesné datum vydání zatím neznáme, tweet Big Seana však nasvědčuje tomu, že releasu bychom se mohli dočkat ještě tento rok.

 

foto: billboard.com

IG @honzisko_n
architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě