Beyoncé je opět těhotná. JAY Z se tentokrát může těšit na dvojčata

Včera večer se královna Beyoncé podělila o opravdu netradiční, krásnou informaci. Skrz svůj Instagram zveřejnila fotku, kde oznamuje její těhotenství. Jak někdo možná neví, zpěvačka a její manžel JAY Z se o druhé miminko už nějakou dobu snažili.

Avšak pro jejich štěstí, je toto oznámení ještě o poznání dokonalejší. Queen B totiž nečeká pouze jedno dítě, nýbrž rovnou dvě. Podle nás na světě neexistuje téměř žádný člověk, který by z této velkolepé informace neměl alespoň malinkou radost. Dokazuje to také popularita výše uvedené fotky. Sympatická zpěvačka si na ní drží bříško, přičemž má přes hlavu přehozený závoj. Za pouhých 15 hodin tato fotografie měla více jak 7,5 milionů „lajků“. Tím se tento snímek stává nejpopulárnějším příspěvkem v historii Instagramu. Všichni budeme doufat, že si Beyoncé projde klidným a bezproblémovým těhotenstvím. A co vy? Jste zvědaví, jestli se bude jednat o kluky, či holky? Nebo to bude kluk a holka? Napište nám vaše tipy do komentářů.

foto: vipnetworth.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě