Amanda Nunes zničila Rondu Rousey za pouhých 48 vteřin

Čekali jsme všechno, ale jen ne tohle. UFC 207 mělo být velkolepé pro Rondu Rousey, která se do oktagonu vracela více než po roce. Celý rok poctivě trénovala, týdny před událostí jí navíc byla udělena výjimka, díky které vůbec nemusela komunikovat s médii a mohla se tak plně soustředit pouze na svůj zápas s Amandou Nunes, v němž chtěla znovu získat titulový pás.

Zápas ale trval pouhých 48 vteřin. Amanda Nunes ukázala svůj skvělý striking, což není silná stránka Rondy. Tentokrát ale Ronda nepředvedla ani pořádnou obranu proti boxu Amandy, což vedlo k tomu, že hned první údery s ní řádně otřásly. Následovalo několik dalších povedených kombinací a rozhodčí Herb Dean byl nucen zápas ukončit. Ronda zůstala stát uprostřed oktagonu a vypadala, že vůbec neví, co se stalo.

Teď nastává otázka, co s ní bude dál. Rowdy je velice emotivní člověk a všichni víme jak s ní loňská porážka otřásla. Dle jejich slov dokonce uvažovala o sebevraždě. Svůj návrat si tedy určitě takhle nepředstavovala a začíná se spekulovat, jestli druhá pořázka v řadě nebude znamenat konec jedné velké kariéry.

UFC 207 bylo plné dalších skvelých zápasů, ze kterých si nejvíce zaslouží vypíchnout druhý titulový zápas mezi Dominickem Cruzem a Codym Garbrandtem, kde byl velkým favoritem právě Dominick, jelikož měl na svém kontě 13 výher v řadě. V druhém rohu na něj však čekal výborný striker Cody s bilancí 10ti výher a žádné prohry. Garbrandt ukázal velké srdce bojovníka, v zápase dominoval a na body dokázal vyhrát a získat pás bantamové váhy.

foto: Christian Petersen/Getty Images

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě